Francuski napadač Antoine Griezmann ovog ljeta neće napustiti Barcelonu, prenosi Mundo Deportivo.
Podsjetimo, osvajač Mundijala s Trikolorima iz ljeta 2018. godine prije godinu dana je došao na Camp Nou stadionu, ali utisak je da se definitivno nije snašao onako kako se to očekivalo. Drugim riječima, ne pruža partije kakve je pružao u Atletico Madridu.
Proteklih sedmica konstantno su se pojavljivale glasine o tome kako bi poslije samo godinu dana mogao promijeniti sredinu, a navodo su među zainteresovanim ekipama Newcastle United, PSG i Chelsea.
Ipak, ako je vjerovati pomenutom izvoru, 29-godišnjak neće otići jer se navodi kako 'nema šanse da će ga Barca pustiti'.
Koliko je njegova sezona skromna najbolje pokazuje podatak da je postigao svega 14 golova prije suspenzije sezone. Naravno, to nije malo za 'običnog' igrača, ali za nekoga ko je plaćen čak 120 miliona eura je i premalo!
Za kraj spomenimo kako su Griezmann i njegova Barca počeli trenirati prije nekoliko dana i kako se očekuje da La Lige počne sredinom juna.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Rossonerima baš sada treba
Modrić čelnicima Milana preporučio svog prijatelja, odmah su krenuli po njega: "On je zvijer"
I BiH bi potpisala slično
Na Balkanu napravljeno fudbalsko čudo, UEFA udarila zabranu: I danas je ukras države
Ideja koja bi mogla na adresu UEFA-e
Kosovo i Bosna i Hercegovina dobili su najteži mogući udarac: "Te države ne postoje?"
Čeka nas dosta uzbuđenja
Kuglice nisu imale milosti, sve će da gori, Crvena zvezda stiže u Hrvatsku
Analiza bivšeg napadača