Mauro Icardi postat će i potpunosti igrač francuskog prvaka.
Icardi je ove sezone igrao u PSG-u kao posuđen igrač iz Intera, a sada su se klubovi uspjeli napokon dogovoriti i Argentinac će nastaviti svoju avanturu u francuskoj prijestolnici.
Prema ESPN-u, Parižani su se s milanskim klubom gotovo dogovorili oko detalja. Iznos transakcije, prema izvoru, trebao bi biti oko 60 miliona eura, što je za 10 miliona manje u odnosu na ono što je Inter prethodno tražio.
Dvadesetsedmogodišnji napadač je na 31 utakmici u svim takmičenjima za PSG postigao 20 golova uz četiri asistencije.
Pored PSG-a, Icardija je pokušavao kupiti i Chelsea, ali čini se kako je francuski prvak na kraju bio konkretniji.
Promo
Oprema stigla u FK Posavina Miloševac i ŽVRK Sarajevo
Novi dresovi iz Mozzarta za nove šampion(k)e u Modriči i Sarajevu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Nakon potpisa za Liverpool
Historijski transfer, a onda moćna poruka Isaka koji je digao Otok na noge!
Ne žele ga gledati u Kataru
Srbi 'završili karijeru' Aleksandra Mitrovića: "Sram te bilo"
Tokom utakmice Hrvatska - Crna Gora
Zagreb i Hrvatska se crvene od stida, u Srbiji ne mogu da dođu sebi zbog sramote na Maksimiru
Detalj koji je čini se odlučio sve
Srbi su izgubili protiv Finske zbog onoga što se desilo na poluvremenu meča u Rigi
Novi poraz 'Psihopate'
Vaso Bakočević došao u Zagreb, uzeo lovu i otišao kući uz nevjericu na licima ljudi
Srbija sutra igra protiv Latvije