Potpisao ugovor
Almir Bekić novi igrač HŠK Zrinjski! · Zvanično
Almir Bekić novi je igrač HŠK Zrinjski.
Kako je to SportSport.ba i najavio, 31-godišnji fudbaler je dogovorio saradnju sa mostarskim timom i danas je potpisao ugovor na dvije godine.
Plemići će tako dobiti još jedno pojačanje za narednu sezonu, a ranije su ugovore s ovim timom potpisali Ivan Enin, Filip Arežina i Dragan Lovrić.
Bekić je proteklu godinu proveo u tuzlanskoj Slobodi u kojoj je i počeo karijeru, a ranije je nastupao još za Sarajevo i GOŠK.
Također, bio je igrač Dinama, Lokomotive i Sesveta, a protekle sezone je u Premijer ligi BiH odigrao 18 utakmica i upisao je pet asistencija.
Promo
Donacije stigle na adrese pet humanitarnih udruženja
U igri na humanost svi pobjeđuju: Mozzart nastavio plemenitu misiju
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Ni on nije mogao zadržati emocije
Region bruji o reakciji hrvatskog komentatora na pobjedu Bosne i Hercegovine: "Nikakvih, ali..."
Vrlo često su pauze balkanskih trenera bile popularne
Ovaj timeout Bećiragića će obići region: "Pa šta čekate? Da moj rahmetli babo dođe i skoči?"
I on se oglasio zbog dešavanja u Srbiji
Niko nije zadao takav udarac Vučiću kao Vidić, legenda ne želi da šuti: "Nećemo da kriminalci..."
Ubacio čak 39 poena protiv naše reprezentacije
Fontecchio "razbio" BiH, pa stao pred kamere i posebnu pohvalu uputio jednom bh. reprezentativcu
Sve je sada prokomentarisao u svom videozapisu
Dobio je i prijetnje smrću: Hrvatski Youtuber brutalno napadnut zbog Crvene zvezde
Ne onako kako se mislilo u prvi mah