Igman iz Konjica u ponedjeljak starta sa pripremama za novu sezonu Prve lige FBiH.
Jasno je da već sada da će ovaj tim imati respektabilnu momčad koja će igrati važnu ulogu u novoj sezoni.
Danas su potvrđena dva nova imena. Radi se o Rodrigu Carvalhu, 26-godišnjaku koji je već nastupao za ovaj klub kada je stgao iz Veleža, a posljednji period proveo je u TOŠK-u iz Tešnja.
Brazilac je upisao 15 nastupa u protekloj prekinutoj sezoni.
Pored njega stigao je i desni bek Ermin Mešić. Mešić je posljednji angažman imao u Radniku iz Hadžića, a nastupao je i za omladinske kategorije Željezničara i Olimpika.
Tek mu 19 godina i u Konjicu vjeruju da su napravili pravi potez.
Prozivka nogometaša Igmana zakazana je za ponedjeljak u 17 sati.
Promo
Oprema stigla u FK Posavina Miloševac i ŽVRK Sarajevo
Novi dresovi iz Mozzarta za nove šampion(k)e u Modriči i Sarajevu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Zanimljivo viđenje situacije
Pobjegao iz Beograda, pa je imao šta da kaže o Zvezdi i Srbiji: "U Novom Pazaru su ljudi stalno..."
Poznato lice mijenja Karija
Srbija već ima novog selektora - Još samo to da saopšte Svetislavu Pešiću!
Evo o čemu je riječ
Džikića je jedno pitanje posebno iznerviralo nakon poraza od Bosne i Hercegovine
Nakon debakla na Eurobasketu i poraza od Finske
Srbija je u totalnom šoku, ali ove riječi će tek da odzvanjaju: Pešićeva žrtva nije mogla da šuti
Sve će znati iduće sedmice