Van der Vaart brutalan
"Maguire svaki dan dolazi ženi i govori joj: Nemam pojma, ali oni stvarno vjeruju da sam dobar"
Harry Maguire postao je najskuplji defanzivac u historiji nakon što je u ljeto prošle godine za 87 miliona eura prešao iz Leicestera u Manchester United.
Snažni defanzivac je imao dobre partije u dresu Uniteda, no često je bio žrtva napadača koji su kraj njega lagano zabijali pogotke.
Posljednji koji je to napravio je igrač Bournemoutha Junior Stanislas koji mu je proturio loptu kroz noge i iz mrtvog ugla je pogodio.
Žestok komentar nakon toga je imao nekadašnji nizozemski fudbaler Rafael van der Vaart. Nije nimalo štedio Maguirea.
"Mislim da Maguier svaki dan kada dođe kući govori ženi: Nemam pojma o fudbalu, a zarađujem toliko novca. Stvarno vjeruju da sam dobar", riječi su Van der Vaarta.
Ovakve riječi se sigurno neće dopasti Maguireu i vidjet ćemo hoće li poslati kakav odgovor.
Promo
Formula Kladionica
Uložila O, a osvojila 14.000 maraka
Đacima OŠ Sveti Sava stigla novčana donacija za obnovu učionice
Za novu školsku godinu: Donacija iz Mozzarta osnovcima u Trnovu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Očito je zadovoljan saradnjom u redovima Zmajeva
Adis Bećiragić u svoj klub doveo reprezentativca Bosne i Hercegovine! · Zvanično
Nije baš previše dobro
Samo tri dana nakon utakmice sa Austrijom iz Njemačke stižu jako loše vijesti za Barbareza!
Gube u prijateljskoj utakmici od Kanade
Ako Barbarez gleda Rumune ima razlog za smijeh! Golman "ludovao", pa lupao, Lucescu tužno sve gledao
19-godišnjak pred sjajnim potpisom
Srpska zvijezda uzima pasoš bratske zemlje - "Djed mu je to omogućio"
Kakva životna priča Cedija Osmana
Od KK Rin preko KK Bosna do finala EuroBasketa! Turčin je sve počeo u Sarajevu, a sada živi snove!
Spustio se nekoliko rangova niže