Prva liga FBiH, 1. kolo

Torlak junak Travnika, podjela bodova u Živinicama

Samir Mlaćo, foto: Emir Dindić

Travnik je na Piroti ugostio Radnik i na kraju slavio pobjedu 1:0. Jedini pogodak za Vezire djelo je Amera Torlaka u 43. minuti.

Veziri su tako na najbolji mogući način otvorili sezonu i sigurno mogu biti zadovoljni.

U Živinicama su snage odmjerili Slaven i Igman Konjic. Zanimljiv je to bio meč sa dosta prilika, na kraju podjela bodova 1:1.

Goste su poveli autogolom Selvedina Islamovića, da bi Muhamed Šemić već u 19. minuti vratio stvari na početak.

U nastavku nekoliko prilika, bliži su pobjedi bili gosti, no ostalo je 1:1.