Novi izazzovi za talentovang Japanca
Real Madrid Kuba poslao na novu posudbu, sada u puno konkurentniji klub · Zvanično
Prije nekoliko godina Real Madrid je uspio u svoje redove dovesti Takefusa Kuba kojem se predviđa velika fudbalska karijera, ali talentovani Japanc još nema mjesta u prvom timu Kraljeva.
Kubo je svojevremeno bio član Barcelonine akademije, nakon čega se vratio u FC Tokyo, a na kraju ga je "japanskog Lea Messija angažovao Real Madrid.
Madridski klub je prošlog ljeta Kuba poslao na jednogodišnju posudbu u Mallorcu, a danas je stigla zvanična potvrda da Japanca čeka nova posudba, ali sada u daleko ozbiljniji klub.
Naime, Real Madrid je službeno potvrdio da će Kubu naredne sezone igrati u Villaeralu, jednom od najboljih španskih timova.
Inače, ovaj 19-godišnjak je u prošloj sezoni La lige bio standardan, a na 35 mečeva uspio je zabiti četiri gola i upisati pet asistencija, međutim Mallorca je ispala u Segundu.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Orlovi došli do velika tri boda
Srbi pobijedili u Rigi, ali ostali u nevjerici zbog onog što su vidjeli: "Ovo je skandalozno" · Udarna vijest
Ponovo je među Zmajevima
Bosz shvatio da je vrag odnio šalu, odmah je prišao Bajraktareviću, a ishod - neočekivan
Ni on nije mogao zadržati emocije
Region bruji o reakciji hrvatskog komentatora na pobjedu Bosne i Hercegovine: "Nikakvih, ali..."
Dosta toga je jasnije