Kakav furiozan start utakmice
Vatreno krštenje za Ramsdalea: Wolverhamton već u 6. minuti vodi sa 0:2
U toku je utakmica 1. kola Premiershipa između Sheffielda i Wolverhamptona, a već nakon šest minuta igre gosti vode 0:2.
Teško je bilo i zamisliti prije utakmice da bi s to moglo dogoditi, obzirom na to koliko tvrdo je prošle sezone igrao večerašnji domaćin.
Golove su postili Jimenez u 3. i Saiss u 6. minuti, a zanimljivo je da na golu Sheffielda debituje novi golman, Ramsdale koji očito ima vatreno krštenje.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Ubacio čak 39 poena protiv naše reprezentacije
Fontecchio "razbio" BiH, pa stao pred kamere i posebnu pohvalu uputio jednom bh. reprezentativcu
Press konferencija nakon utakmice protiv Italije
Bećiragić: Moramo da ih prebijemo da dođemo do koša; Nurkić: Krivo mi je
Nevjerovatni stručnjak ne želi ići
Svetislav Pešić nakon poraza zaledio Srbiju: "Niko ne razmišlja šta će da..."
Dosta toga je jasnije