Sjajan gol za 1:2

Rashford "slomio kičmu" igraču Brightona, a zatim pogodio za preokret Uniteda

Endin Čaušević

Manchester United igra trenutno u gostima protiv Brightona meč 3. kola Premiershipa.

Domaći su poveli u 40. minuti kada je Maupay pogodio s bijele tačke, ali samo tri minute kasnije bilo je 1:1 autogolom Dunka.

Crveni đavoli uspjeli su početkom drugog poluvremena da dođu do potpunog preokreta.

Rahhfordu je prvo u 52. minuti poništen gol zbog ofsajda, ali je samo tri minute kasnije zabio pogodak za 1:2.

Napadač Uniteda napravio je nevjerovatan dar-mar u odbrani Brightona i zabio je za 1:2, a njegovu majstoriju možete pogledati OVDJE.