Kakav susret

Ludnica u Milanu: Sedam golova, tri preokreta i pobjeda Intera

Esmer Oštraković

Nogometaši Fiorentine na nevjerovatan način poraženi su u gostima kod Intera sa 4:3.

Gosti su došli do vodstva na samom otvaranju utakmice. Kouame je doveo Fiorentinu u vodstvo već u 3. minuti.

Golova nije bilo do same završnice prvog poluvremena kada je stvari na početak vratio napadač Intera, Lautaro Martinez.

Inter je do preokreta došao u 52. minuti kada je autogol postigao Ceccherini. Pet minuta kasnije bilo je 2:2. Gol za Fiorentinu postigao je Castrovilli.

Fiorentina je do novog gola došla u 63. minuti, a gol je postigao Chiesa. Činilo se tada da će gosti ostvariti pobjedu.

Ipak, nevjerovatan preokret Intera viđen je u posljednim trenucima utakmice. Prvo je Lukaku u 88. minuti izjednačio na 3:3, a samo minut kasnije D'Ambrosio preokrenuo je na 4:3.