Drama u San Sebastianu i pobjeda Valencije

Ovako nešto može da ponudi samo VAR

U meču 4. kola španske La Lige sastali su se Real Sociedad i Valencia, a pobjeda pripala gostima (1:0).

Po ko zna koji put je VAR 'odradio svoje'. Sve čisto i pošteno, ali izazvao je toliku dramu u San Sebastianu i sreća po goste da video tenologija postoji.

Vodili su 1:0 golom Maxija Gomeza u 75. minuti, branili se i prije i nakon gola, a u 94. minuti zatresla se mreža Šišmiša.

Nastala je velika gužva nakon jednog ubačaja pred gol Valencije lopta je na kraju završila u mreži, no pogodak Robina Le Normanda je poništen nakon što je pregledavana cijela situacija.

Ispostavilo se da ga je lopta pogodila u ruku, pa je Sociedad ostao bez boda, a Valencia ostvarila jako važnu pobjedu.