'Čega se lik dosjetio'
Sevilla dovela najsmješnije pojačanje ovog prelaznog roka
Arsenal je u bukvalno posljednjim minutama prelaznog roka realizovao transfer Thomasa Parteya iz Atletico Madrida plativši ga čak 50 miliona eura.
Navijači Arsenala su tako nakon dugo vremena sa oduševljenjem pozdravili neki potez uprave, ali su i neki od njih bili razočarani. Razlog tome je otpuštanje dugogodišnja maskote kluba, popularnog Gunnersaursa kako bi se doveo pomenuti igrač.
Prema nekim informacijama, osoba koja je glumila maskotu, izvjesni Jerry Quy, zarađivao je nevjerovatnih 80 hiljada funti, zbog čega su čelnici kluba odlučili da srežu troškove.
Javio se i Piers Morgan, TV-voditelj i Arsenalov navijač, koji je prozvao trenera Mikela Artetu i Pierre-Emericka Aubameyanga da pomognu da Gunnersaurus ostane u klubu. U sve se na kraju uključila Sevilla koja je "dovela" Gunnersaurusa kao slobodnog igrača čime se pohvalila na društvenim mrežama.
"Snovi su postali java. Dobrodošao, Gunnersauruse" - našalili su se u Andaluziji.
No navijačima Arsenala nije bilo do šale, vjerojatno ni samom Jerryju Quyu. Odmah su krenule strelice prema klubu i pitanja kako to da klub može plaćati Mesuta Özila koji više nije u ozbiljnom planu 350.000 funti tjedno, a ne može maskotu.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Andrija Maksimović konačno otišao
U Beogradu ostvaren rekordan transfer, ovakve cifre se ne pamte: "Lopov osjeća da mu je kraj"
Turci donijeli veliku vijest
Jose Mourinho zapečatio sudbinu Dominiku Livakoviću?! "Nećeš braniti zato što si..."
Čeka nas dosta uzbuđenja
Kuglice nisu imale milosti, sve će da gori, Crvena zvezda stiže u Hrvatsku
Nakon ispadanja u drugu ligu
Uzalud su pravili stadion: Pod drugi put u 15 godina ugašen poznati klub s Balkana
Simanić se osjeća izdanim