Slavili na Grbavici

Iz selekcije Sjeverne Irske su jedva čekali da se oglase na Twitteru nakon pobjede

Endin Čaušević

Reprezentacija BiH poražena je večeras na Grbavicu od Sjeverne Irske u meču polufinala baraža za Evropsko prvenstvo.

Naš tim je odlično odigrao prvo poluvrijeme nakon kojeg smo vodili 1:0, ali u nastavku su gosti bili dosta bolji i zasluženo došli do 1:1.

Nakon produžetaka nije bilo golova i bilo je jasno da ćemo putnika dalje saznati nakon penala.

U penal lutriji bolji su bili igrači Sjeverne Irske sa 4:3 i na kraju su izborili duel u finalu baraža za EP protiv Slovačke.

Potražite više informacija na temu Kvalifikacije za EURO 2024:

Nakon utakmice reprezentacija Sjeverne Irske oglasila se na Twitteru zanimljivom porukom "Ma, pogledajte to" kojom su objavili pobjedu svog tima na Grbavici.