Vječiti derbi Partizana i Crvene Zvezde glavna je tema u sportskoj javnosti u Srbiji.
Susret se igra u nedjelju u 17 sati u Humskoj, a bio bi to 163. sraz ova dva tima.
Pojavila se mogućnost da bi susret mogao biti odgođen zbog pozitivnih slučajeva na koronavirus u Zvezdi, no zahtjev za sada nije stigao. Odluku svakako treba donijeti medicinska komisija FS Srbije.
“Nije se ni pričalo o tome. Procedura je jasna, ukoliko takav zahtev dođe razmatrala bi ga prvo medicinska komisija Fudbalskog saveza Srbije. Crvena zvezda ima dosta iskustva sa testiranjem na evropskoj sceni ove sezone“, istakli su iz zajednice superligaša Srbije.
Zvezda je potvrdila da je Gelor Kanga pozitivan na koronavirus, a pozitivan je i Ivanić.
Oni se nalaze u izolaciji, a Zvezdu već u četvrtak igra meč prvog kola Evropa lige protiv Hoffenheima.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Pripremna utakmica za obje ekipe
Velež u četvrtak igra prijateljsku utakmicu protiv FK Novi Pazar
Magija na Mokrom Docu
Od večeras i Bosna i Hercegovina zna ko je i šta Marko Livaja!
Navijačka grupa se zove Torcida
Ponoćna akcija Albanaca u "srcu Srbije", više neće da trpe, poruka je žestoka: "Na vrata smo vam..."
Pomaže Rossonerima i van terena