Pedri je nova nada Barcelone
Došao sa kesom na utakmicu, zabio gol i otišao kući taksijem
Barcelona je sinoć razbila Ferencvaroš sa 5:1 u prvom kolu Lige prvaka.
Jedan od pet pogodaka postigao je i Pedro Gonzalez Lopez, poznatiji kao Pedri, talentovani 17-godišnji ofanzivac ekipe sa Camp Noua.
Velikoj nadi Barce ovo je bio prvi seniorski gol za klub. Vjeruje se da je on nova velika zvijezda kluba, te privlači ogromnu pažnju medija.
Pedri je na utakmicu stigao sa kesom iz supermarketa. Zabio je gol, proslavio ga je sa saigračima, a zatim je kući otišao taksijem.
Naravno, ovaj 17-godišnjak nema još uvijek položen vozački ispit. To će još sačekati neko vrijeme, ali za njega je svakako najbitnije da se pojavio na velikoj sceni.
Promo
Đacima OŠ Sveti Sava stigla novčana donacija za obnovu učionice
Za novu školsku godinu: Donacija iz Mozzarta osnovcima u Trnovu
Formula Kladionica
Uložila O, a osvojila 14.000 maraka
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Portali već tragaju za Piksijevim nasljednikom
Srbija traži zamjenu za Piksija - Na listi želja Mourinho, ali i najveće trenersko ime iz BiH
Press konferencija Barcelone
Flick više nije mogao izdržati, zbog Yamala je bio iskren: "Tužan sam, ne znam šta drugo reći"
Na Marakani milioni, ali...
Turci objavili zaradu Crvene zvezde od prodaje Cherifa Ndiayea - Nije ono čemu su se nadali
Nevjerovatni stručnjak ne želi ići
Svetislav Pešić nakon poraza zaledio Srbiju: "Niko ne razmišlja šta će da..."
19-godišnjak pred sjajnim potpisom