Opravdana odluka srbijanskog sudije

Shakhtar napravio senzaciju: Pogledajte zašto je Jovanović poništio gol Real Madrida za 3:3

Endin Čaušević

Real Madrid je večeras iznenađujuće poražen na svom terenu od Shakhtara sa 3:2 u meču 1. kola grupne faze Lige prvaka.

Shakhtar je briljirao u prvom poluvremenu nakon kojeg je vodio sa 3:0. Golove za goste zabili su Tete i Solomon, a autogol postigao je i Varane.

No, Real Madrid je uspio u drugom dijelu da brzo smanji na 2:3 golovima Modrića i Viniciusa Juniora.

Domaći su u drugoj minuti nadoknade uspjeli da čak poravnaju na 3:3, ali je gol Valverdea poništen zbog ofsajda.

Srbijanski sudija Srđan Jovanović je gledao VAR i opravdano je poništio gol jer je Vinicius Junior bio u ofsajdu, te je smetao golmanu gostujućeg tima. Ovu situaciju možete pogledati OVDJE.