Flensburg ostvario pobjedu

Nestvarna partija reprezentativca BiH: Benjamin Burić postavio rekord u Bundesligi!

Esmer Oštraković

Rukometaši Flensburga ostvarili su pobjedu u okviru 5. kola Bundeslige protiv Coburga 2000, sa 32:22.

Ubjedljiva je to pobjeda domaće ekipe, a fantastičan je bio reprezentativac Bosne i Hercegovine, Benjamin Burić.

Naime, on je večeras imao noć iz snova, te je upisao nestvarne 24 odbrane, te je tako postavio rekord u Bundesligi.

Kada je riječ o utakmici već nakon prvog poluvremena Flensburg je imao prednost od 17:11.

U drugom poluvremenu domaći su odigrali rutinski, te su upisali pobjedu od deset razlike, a bilo je 32:22.

Do pobjede su domaće vodili Wanne sa osam, te Semper sa sedam postignutih golova, dok je kod gostiju najefikasniji bio Zeman sa šest postignutih golova.