Gosti ostvarili pobjedu

MRK Sloga Gornji Vakuf poražen na domaćem terenu od CSM Bukuresta

Esmer Oštraković

Rukometaši Sloge iz Gornjeg Vakufa poraženi su na domaćem terenu u prvoj utakmici 2. pretkola EHF kupa od CSM Bucuresta sa 23:30.

Domaća ekipa imala je mnogo problema u posljednje vrijeme, te je pobjeda favorizovanih gostiju na neki način bila očekivana.

Prvo poluvrijeme proteklo je u velikoj borbi, a gosti su na odmor otišli sa vodstvom od četiri razlike, bilo je 10:14.

U drugom poluvremenu domaći su pokušali izbjeći poraz, ali im to nije pošlo za rukom, te su poraženi sa sedam razlike, a konačan rezultat bio je 23:30.