Potpisao za Monzu
Mario Balotelli konačno pronašao novi klub
Italijanski napadač Mario Balotelli nakon šest mjeseci konačno je uspio pronaći novi klub.
Balotelli je ostao bez kluba još ljetos kada je Brescia odlučila da raskine saradnju s njim, ali je strpljivo čekao pravu ponudu. Povezivao se s brazilskim klubov Vasco De Gama, ali je na kraju odlučio da će ostati u Italiji.
Naime, Super Mario će svoju karijeru nastaviti u nižem rangu italijanskog fudbala jer je sinoć potpisao ugovor s Monzom.
Balotelli je dogovorio saradnju do kraja ove sezone uz mogućnost da produži ugovor na još dvije sezone. Poznato je da Monzu predvode Silvio Berlusconi i Adriano Galliani i jasno je da žele ove sezone plasman u Seriju A.
Za Balotellija je ovo još jedna prilika u nizu da oživi svoju karijeru, a da li će uspjeti u tome ostaje nam da vidimo.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Projekat je dosta ambiciozan
Udar na Beograd! U Srbiji prave novi "Real", pao rekord, stigli milioni: "Vučić nam je obećao da..."
Rossonerima baš sada treba
Modrić čelnicima Milana preporučio svog prijatelja, odmah su krenuli po njega: "On je zvijer"
Analiza bivšeg napadača
Cassano nikoga ne štedi, a onda je došao red na Modrića: "Allegri će mu samo reći da..."
Umjesto sažaljenja - kritike
Simanić sinoć molio za sažaljenje Srbije, a jutros ga je uzdrmala bolna istina: "Dečko, ti si..."
I BiH bi potpisala slično