Vatromet golova

Gojak ušao pa nastala totalna ludnica na meču Torina, Udinese slavio na kraju

Admin Čaušević

Činilo se da Udinese lagano ide ka pobjedi protiv Torina, a ludnica je nastala nakon ulaska Amera Gojaka u igru.

Naime, Gojak je u igru ušao u 65. minuti, a u narednih pet minuta viđena su čak tri gola.

Torino je u 67. io 68. minuti uspio izjednačili preko Belottija i Bonazzolija te su se domaći počeli nadati preokretu.

Međutim, već u 69. minuti hladan tuš za domaće jer je Nestorovski zabio za goste pa Udinese ima prednost 2:3.

Do kraja nije bilo promjena pa su gosti slavili s 2:3. Prva dva gola za Zebre iz Udina zabili su Pussetto i De Paul.