Foto - EPA

Dva gola lijevog beka

Theo Hernandez ostavio Milan neporaženim!

Midhat Šljivak

AC Milan je u 11. kolu Serije A remizirao protiv Parme na San Siru rezultatom 2:2

Zaista je nevjerovatno da su Rossoneri ostali bez pobjede u ovom meču jer su promašili zaista dosta šansi.

Parma je povela u 13. minuti. Hernani je zabio za 0:1 nakon odlične asistencije Gervinha.

Milan je potom krenuo ka golu protivnika. Castilleju je poništen gol u 23. minuti, a zatim su Rossoneri čak tri puta pogodili okvir gola. Calhanoglu nije imao sreće dva puta, a Diaz jednom i na odmor se otišlo vodstvom gostiju od 0:1.

Drugo poluvrijeme je otvorio ponovo Calhanoglu pogođenom prečkom, a kazna za sve promašaje stiže u 56. minuti kada Jasmin Kurtić pogađa za 0:2 nakon sjajne akcije.

Milan se uspio vratiti samo dvije minute kasnije. Theo Hernandez zabija za 1:2, ali se činilo kako više od počasnog gola neće moći, jer se Parma dobro branila.

Međutim, u nadoknadi meča spas donosi Theo Hernandez. Zabio je sjajno za 2:2 i ostavio je Milan neporaženim ove sezone.

Potražite više informacija na temu Serie A:

Serie A, 11. kolo:

Milan - Parma 2:2

Oglasi

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.