Nakon osam odigranih utakmica
Solskjaer želi produžiti ugovor Cavaniju
Edinson Cavani je u Manchester United stigao kao slobodan igrač, a klub mu sada želi produžiti ugovor.
On je po dolasku u Manchester United potpisao jednogodišnji ugovor sa opcijom produženja za još jednu sezonu.
Trener Uniteda, Ole Gunnar Solskjaer, očekuje da će uskoro biti potpisan novi ugovor sa sjajnim napadačem.
Ove sezone je Cavani upisao osam nastupa u Premiershipu, ali je samo jednom bio u početnom sastavu. Uprkos tome postigao je tri gola i dodao dvije asistencije.
"Sjajno se uklopio u ekipu i zaslužuje biti starter. Sigurno je da će se to u narednom periodu više dešavati", rekao je Solskjaer.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
I BiH bi potpisala slično
Na Balkanu napravljeno fudbalsko čudo, UEFA udarila zabranu: I danas je ukras države
Crvena zvezda još ne odustaje
Mitar Mrkela je večeras zatresao Beograd, nemoguće se upravo dešava: "Ponuda je tu"
Turci donijeli veliku vijest
Jose Mourinho zapečatio sudbinu Dominiku Livakoviću?! "Nećeš braniti zato što si..."
Košrkaš je javno prozvao Srbiju
Vučić opravdano strahuje! Simanić nikad neće zaboraviti šta mu je uradio Đoković: "Jutros mi je..."
Velež ostvario pobjedu