Foto - EUPEN

Nova pobjeda Eupena i novi gol Prevljaka!

Nastavljen 'teror' Smaila Prevljaka nad golmanima u Belgiji

S. Grebović

Smail Prevljak možda igra i u najboljoj formi u svom životu, a dokaz tome je i novi gol večeras za svoj Eupen.

Eupen je večeras na svom terenu dočekao ekipu Beerschota i savladao je rutinski rezultatom 3:1.

Gosti su već u 2. minuti stigli do gola preko Mubissija, da bi stvari na početak samo osam minuta kasnije vratio naš Smail Prevljak koji je jedan odbitak pospremio u praznu mrežu gostujućeg gola.

To je inače bio šesti gol na posljednja četiri meča za svoj klub što je pokazatelj u kakvoj je formi ovaj rođeni Konjičanin. Gol pogledajte OVDJE.

Prethodno je pogađao po dva puta mreže Cercle Bruggea i Anderlechta, te jednom Oostendea.

Do kraja su domaći potvrdili pobjedu preko Ndria i Kocha za konačnih 3:1.

Eupen je sada na 11. poziciji sa 30 bodova i veoma je blizu mjesta koje vodi u playoff.