Defensa osvojila Copa Sudamericanu
U 85 godina nisu osvojili nijedan trofej, a sada slave Hernana Crespa
Legendarni argentinski napadač mogao bi imati zavidnu trenersku karijeru.
Crespo je imao veliku karijeru u igračkim danima, nastupao je za velikane kao što su Parma, Inter, Milan, Chelsea, Lazio, River Plate.
Trenerskim poslom bavi se od 2014. godine. Prvo je radio kao trener u omladinskom timu Parme, pa je vodio Modenu, Banfield, a od 2019. godine Defensu y Justiciu u Argentini.
On je s Defensom stigao do trofeja Copa Sudamericane nakon što je njegov tim u argentinskom finalu s 3:0 sinoć savladao Lanus.
Za Defensu je to prvi trofej u 85 godina dugoj klupskoj historiji.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Evo o čemu je riječ
Džikića je jedno pitanje posebno iznerviralo nakon poraza od Bosne i Hercegovine
Trijumf u Novom Pazaru
Srbija je večeras svjedočila čudovištu od igrača u dresu Crvene zvezde
Završava se ljetna pijaca u najjačim ligama
UŽIVO: Gundogan ima novi klub, Pavlović napustio Milan · Uživo
Spustio se nekoliko rangova niže
Nekada je bio ljubimac navijača FK Sarajevo: Dušan Hodžić predstavljen u novom klubu
Nije sve tako sivo, ili ipak jest?