Foto - EPA

Vučica ponovo pobijedila

Roma dva od dva bez Edina Džeke

Ekipa Rome pobijedila je večeras na Olimpicu Veronu sa 3:1 u susretu 20. kola italijanske Serije A.

Edin Džeko ponovo nije bio u kombinacijama trenera Paula Fonsece, ali i bez njega Vučica igra sjajno i lagano je pobijedila ovaj meč.

Sve je bilo završeno već nakon pola sata igra. Roma je povela sa 1:0 u 20. minuti golom Mancinija, a zatim već u narednom napadu Mkhitaryan zabija za 2:0.

Borja Mayoral je sjajnih deset minuta Vučice okončano pogotkom za 3:0 nakon pola sata igre.

Ovim rezultatom se otišlo na odmor, a Roma je u nastavku lagano čuvala prednost.

Uspjela je Verona u 62. minuti preko Colleyja da smanji na 3:1. Međutim, ništa više nisu mogli od toga i ostalo je 3:1.

Tako je Roma i u drugoj utakmici bez Edina Džeke došla do pobjede, a vidjet ćemo hoće li bh. dijamant i nakon sutrašnjeg dana biti fudbaler ovog tima.