Duljević je bio tako blizu da se proslavi na Parku prinčeva

Admin Čaušević

Haris Duljević igra vrlo dobar meč na Parku prinčeva protiv PSG-a.

Bh. reprezentativac je jedan od agilnijih na terenu i vrlo je često u kontaktu s loptom.

U 62. minuti imao je priliku da se proslavi i zabije sjajan gol, ali je bio prekratak.

Nakon odličnog centaršuta, Duljević se bacio i udario loptu koja je na kraju završila pored gola.

Potražite više informacija na temu Ligue 1:

Nekoliko minuta kasnije fenomenalan gol za domaće zabio je Kylian Mbappe za 3:0 i riješio dileme oko pobjednika. Gol pogledajte ovdje.