Zapjevali na poznatom festivalu
Ibrahimović i Mihajlović sinoć su priredili šou
Gostujući na priznatom muzičkom festivalu Sanremo, Siniša Mihajlović pričao je o svom dugogodišnjem prijateljstvu sa Zlatanom Ibrahimović.
Napadač Milana i trener Bologne posebni su gosti festivala, a sinoć su se zajedno pojavili na pozornici.
"Naše prijateljstvo započelo je udarcem glavom", nasmiješio se Mihajlović, misleći na sukob tokom utakmice Juventusa i Intera u kojem je napadač dobio crveni karton.
"Stvar je sa Zlatanom u tome što mu ne možeš prijetiti. Morate ga isprovocirati. Bio je toliko ljut da me udario glavom i isključen je. Kad se pridružio Interu, želio sam mu uzvratiti uslugu. Tako pokazujemo naklonost!", poručio je Mihajlović.
Mihajlović je zadirkivao Ibrahimovića i zbog činjenice da nikada nije osvojio Ligu prvaka.
“Ljubomoran je na nešto što nema. Liga prvaka. Igrao je, ja sam pobijedio ... ”
"Još uvijek ima vremena", odgovorio mu je Ibra.
Budući da je riječ o muzičkom festivalu, par se potom pridružio voditeljima Rosariom Fiorellom i Amadeusu pjevajući pjesmu I Nomadi 'Io Vagabondo'.
Srbinu je pjevanje išlo od ruke, a Zlatan se dosta mučio. Na pitanje da li zna ko su autori pjesme, odgovorio je: "Ne, ali oni znaju ko sam ja".
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Specijalni pred novom avanturom
Mourinho prodao čast zbog novca, izbor novog kluba sve govori: "Bijedniče, zar ćeš tamo otići?"
Sinoć debitovao i odmah postigao pogodak
Kerim Alajbegović objavom digao Bosnu na noge, spomenuo i Džeku, a onda se Edin "javio" u komentaru!
Nevjerovatni stručnjak ne želi ići