Remi Mladosti i Zrinjskog

Jakirović: Premalo smo uradili da bismo danas osvojili tri boda

Endin Čaušević

Mladost i Zrinjski remizirali su danas (1:1) u Doboju kod Kaknja u okviru 24. kola Premijer lige BiH.

Mladost je uspjela da dođe do važnog boda, dok u Zrinjskom sigurno ne mogu biti zadovoljni današnjim rezultatom.

Nakon utakmice komentar za Arena Sport dao je trener mostarskog kluba Sergej Jakirović.

"Mislim da je realan rezultat s obzirmo na viđeno. Prvo poluvrijeme nismo bili pravi, zabili su nam lijep gol, moram čestitati igračima Mladosti na tome. Uspjeli smo se vratiti, posložiti redove i imali smo neke šanse u drugom poluvremenu, ali premalo da bismo danas osvojili tri boda protiv Mladosti", rekao je Jakirović.