Gol bh. reprezentativca za 1:1

Golman Fenerbahčea napravio veliku grešku, a Hajradinović ga je kaznio za to

E. Čaušević

Fenerbahče i Kasimpaša igraju trenutno utakmiu 37. kola turske Superlige.

Fener je dosta bolje otvorio večerašnju utakmicu i uspio je da to kruniše golom u 15. minuti.

Erkin je asistirao za Valenciju koji je uspio da matira golmana Kasimpaše i pogodi za 1:0.

Međutim, prednost domaćeg tima trajala je svega šest minuta jer su gosti uspjeli da dođu do izjednačenja.

U 21. minuti veliku grešku pravi golman domaćeg tima Tekin koji je dodao loptu u noge Harisu Hajradinoviću, a bh. reprezentativac to koristi i pogađa za 1:1.

Potražite više informacija na temu Super Lig:

Hajradinović je ove sezone u veoma dobroj formi, te je standardan u prvom timu Kasimpaše.

Za bh. reprezentativca ovo je bio treći gol u sezoni Superlige na 33. utakmici za ovaj tim, te je uspio da upiše još pet asistencija.