Vode sa 5:2

Totalni krah Rome: Mašinerija Manchester Uniteda "melje" Vučicu

Endin Čaušević

Manchester United i Roma igraju trenutno utakmicu polufinala Evropske lige.

Na Old Traffordu večeras gledamo odličnu utakmicu punu preokreta, te smo već vidjeli čak šest golova.

United je poveo sa 1:0 golom Brune Fernandesa, ali je Roma uspjela doći do preokreta golovima Pellegrinija i Džeke.

Vučica je nakon prvog dijela vodila sa 2:1, ali su Crveni đavoli u nastavku došli do preokreta.

Već u 48. minuti United je poravnao na 2:2, a sjajan gol postigao je Edinson Cavani.

Cavani je u centru pažnje bio i u 64. minuti kada postiže novi pogodak i pogađa za 3:2.

Potražite više informacija na temu Liga Evrope:

I onda sedam minuta kasnije penal za domaće koji je čini se prestrogo dosuđen. Odgovornost je preuzeo Bruno Fernandes i povisio na 4:2.

Samo nekoliko minuta kasnije novi gol u mreži Vučice. Totalni preokret Uniteda potvrido je Paul Pogba golom za 5:2.