Izjava prvotimca Zrinjskog nakon remija protiv Veleža
Jakovljević: Možda nezaslužen remi, ali idemo dalje
U 29. kolu PLBiH mostarski derbi Zrinjskog i Veleža završen je rezultatom 1:1.
Ovim bodom više mogu biti zadovoljni igrači Veleža koji su nastavili niz bez poraza.
Nakon meča komentar je dao jedan od najiskusnijih fudbalera u ekipi Zrinjskog, Slobodan Jakovljević.
"Jako bitna utakmica za oba tima. Ovo je gradski derbi, znamo koliko znači cijelom gradu. Do gola Veleža mi smo bili bolji. Nakon gola mi smo kontrolisali utakmicu. Drugo polvurijeme lopta nije htjela u gol. Na kraju remi, možda nezaslzužen, ali idemo dalje", rekao je Jakovljević i dodao:
"Ima još četiri kola, bit će svega tu do kraja."
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Bivši bh. reprezentativac na mjestu slave
Edin Višća se vratio kući! · Zvanično
Pobjeda Norveške koja mnogo znači Zmajevima
Za dobro jutro u Bosni i Hercegovini su se pobrinuli Haaland i društvo
Zanimljiva situacija
Mourinho otpisao trojicu, jedan ne želi ni čuti za odlazak "Ma, nema šanse"
Ovaj momak je zlato naše zemlje!