Sjajan meč

VAR donio još jedan penal u Torinu, a zatim je na scenu stupio Cuadrado

Midhat Šljivak

Inter je protiv Juventusa izjednačio rezultat na 1:1 u 35. minuti susreta, ali Stara dama je na odmor otišla vodstvom od 2:1.

Nakon što je u 24. minuti Cristiano Ronaldo pogodio za vodstvo Stare dame kada je pogodio iz drugog pokušaja i odbrane penala Handanovič, sudija Gianpaolo Calvarese je u 35. minuti pokazao na penal za Inter.

Matthijs de Ligt je bio veoma neoprezan u kaznenom porostoru. Nagazio je na petu Lautara Martineza, a ovaj je pao.

Sudija Calvarese se prvobitno nije oglasio i susret je nastavljen, no ubrzo je i zaustavljen.

VAR je potom reagovao. Našao je mali kontakt na petu između De Ligta i Martineza, pa je sudija pokazao na bijelu tačku.

Precizan izvođač penala bio je Romelu Lukaku za izjednačenje rezultata na 1:1.

Ipak, na odmor Juventus odlazi vodstvom. Juan Cuadrado je zabio sjajan gol za prednost od 2:1.

Potražite više informacija na temu Serie A:

Sjajnih prvih 45 minuta vidjeli smo u Torinu.

Oglasi

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.