Banjalučani gube 2:0

Još jedan 'jeftin' gol na meču Cluj - Borac

Bh. prvak nije dobro počeo svoju evropsku avanturu i već ima dva gola zaostatka protiv Cluja.

Meč u Rumuniji počeo je u 19 sati, a poslije nepunih pola sata igre, rezultat je 2:0 u korist domaćih.

Već u 12. minuti je Cluj poveo nakon što je dosuđen penal za domaću ekipu. Deac je pogodio stativu, ali je lopta na kraju došla do Omranija, koji je matirao Lakića.

U 28. minuti je Ormani proigrao Deaca, koji je ostao sam kao duh i bez problema pogodio mrežu iza leđa Lakića, pa je Cluj već sada na pragu plasmana u 2. pretkolo Lige prvaka.

Borcu prijeti težak poraz, ali Banjalučanima je neophodan barem gol ako žele da zadrže kakve-takve nade prije revanša u Banjaluci.

Gol za 2:0 pogledajte OVDJE.