Radnik bez problema sa Mladosti, remi u Orašju

Samir Mlaćo
Radnik iz Hadžića je upisao sigurnu pobjedu u okviru 3. kola Prve lige FBiH.

Bez većih problema savladana je Mladost iz Doboja kod Kaknja sa 3:0.

Sve je bilo riješeno već u prvom dijelu kada su domaći vodili 2:0. Pogodio je najprije Fejzić, a zatim vlastitu mrežu zatresao Balavac. U 60. minuti na 3:0 povisuje Novalić.

Ostalo je 3:0 i domaći mogu biti zadovoljni, dok su gosti razočarenje prvenstva.

Uzbudljivo je bilo u Orašju gdje je Orašje ugostilo GOŠK. Gosti su poveli ranim pogotkom Dženana Haračića, ali to je bio rezultat prvog poluvremena.

Domaći se nisu predavali pa u 70. minuti Mendeš pogađa mrežu Bobića. Ostalo je 1:1.

U GOŠK-u mogu biti razočarani otvaranjem sezone s obzirom da imaju tek tri boda.