Domaći se nisu predavali, to im se isplatilo

Dugo će se u Prvoj ligi FBiH pričati o duelu Gradine i Mladosti

Samir Mlaćo
Pomalo nevjerovatan meč odigrali su danas u Srebreniku Gradina i Mladost (4:3).

Gradina je u ovaj meč ušla nakon dva vezana poraza, a gosti bez boda u četiri kola.

Ipak, Grahovac i Anel Dedić pogodili su mrežu Gradine i gosti su na pauzu otišli sa dva gola prednosti.

Nadu domaćima dao je gol Semira Dedića u 46. minuti, no vrlo brzo Anel Dedić pogađa za 1:3 i činilo se da je sve gotovo.

Domaći se nisu predavali. Na 2:3 smanjuje drugim golom Dedić, da bi Eldin Mehmedovič pogodio za 3:3 i tada se vratila nada Gradini.

Tri minuta prije kraja veliko slavlje navijača Gradina. Ahmed Šabić matira iskusnog Lučića i tri boda ostaju u redovima Gradine. Treba istaći i tri asistencije kod domaćih danas ekstra raspoloženog Zvonimira Mikića.