Kraljevi pred pobjedom

Debi iz snova: Camavinga ušao u igru i odmah zabio gol za Real Madrid

Endin Čaušević

Fudbaleri Real Madrida igraju na svom terenu protiv Celte Vigo.

Celta je odlično igrala u prvom poluvremenu i vodila je sa 2:1 golovima Mine i Cervija, dok je jedini gol za Real u prvom dijelu dao Benzema.

Ipak, u nastavku meča kraljevski klub dolazi do preokreta. Odlični Benzema u 47. minuti pogodio je za 2:2, dok je Vinicius Junior samo sedam minuta kasnije zabio pogodak za 3:2.

Ancelotti je u 66. minuti dao šansu Camavingi koji je tek stigao u kraljevski klub, a o je samo šest minuta kasnije zabio gol i pokazao da će biti odlično pojačanje.