Ansu Fati se vratio golom
Nezaboravna scena sa Camp Noua: Roditelji neutješni zbog sina koji je ponovo zaigrao
Mladi fudbaler Barcelone Ansu Fati na sjajan se način vratio na teren.
Fati je ponovo zaigrao fudbal nakon pauze od 10 mjeseci zbog teške povrede koljena, a u utakmici protiv Levantea bilo mu je potrebno svega nekoliko minuta da postigne pogodak.
Nakon što je pogodio mrežu protivnika Fati je otrčao u zagrljaj doktora Lluisa Tila sa kojim je radio na oporavku prethodnih mjeseci.
Emocije su bile zaista ogromne, ali ono što se dešavalo na tribinama će se dugo pamtiti.
Porodica 18-godišnjeg fudbalera neutješno je plakala nakon što je Ansu postigao gol. Oni su skupa sa njim proživljavali pravu agoniju prethodnih mjeseci i jednostavno su 'eksplodirali' nakon što u ga vidjeli kako ponovo igra fudbal.
Ove emocije nikakav novac ne može kupiti.
Ansu Fati je najmlađi strijelac u historiji katalonskog velikana (16 godina i 304 dana), a ukupno je nastupio 42 puta i postigao je 14 golova.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Oproštajan intervju od Reala
Modrić za kraj otkrio istinu koju je u sebi godinama nosio: "Sad to mogu reći"
Teške optužbe iz Prištine
Jači i od Vučića! Ovo je srpski moćnik iz sjene koji Kosovo drži u šaci: "Drži nas kao taoce"
Čeka nas dosta uzbuđenja