Foto - Screenshot

Urugvajac pokazao kakav je borac

Scena koja je oduševila sve: Ronaldo stoji i gleda, a Cavani diže Old Trafford na noge

Cristiano Ronaldo postao je junak Manchester Uniteda u susretu protiv Villarreala.

Čudesni Portugalac je u 95. minuti zabio gol za pobjedu od 2:1 i još je jednom potvrdio da je i u 37. godini života istinska fudbalska zvijer.

Međutim, u susretu protiv Villarreala navijače Crvenih đavola oduševio je urugvajski napadač Edinson Cavani.

Čovjek koji je Ronaldu prepustio 'sedmicu' po dolasku u klub pokazao je zašto je drugačiji fudbaler od ostalih.

Nakon jednog lošeg dodavanja Cristiano Ronaldo je stao i nije ni pokušao doći do lopte, a zatim se ukazao Cavani.

Sprintao je 34-godišnji napadač prema lopti punom brzinom i na kraju je uspio doći do nje. Ovaj potez je oduševio navijače Uniteda, ali je Cavani napravio još jedan potez za pamćenje.

Nakon što je Ronaldo postigao pogodak u 95. minuti, skinuo je dres i bacio ga, a Cavani se potrudio da ga uhvati i nije mu dao da padne na tlo.

Držao je potom dres dok Ronaldo nije proslavio pogodak i ovim potezima je kupio naklonost navijača Uniteda.