Novi gol Argentinca

Mnogi se ne bi usudili, ali to je Messi: Spektakularan gol s bijele tačke za 3:2

PSG je stigao do potpunog preokreta protiv Leipziga.

PSG je poveo golom Mbappea već u devetoj minuti, da bi Andre Silva u 28. izjednačio na 1:1.

Hladan tuž za Parižane jer je Mukiele u 57. minuti donio Leipzigu neočekivano vodstvo od 2:1.

Parižani bi možda i ostali bez pojede da u svojim redovima nemaju jednog od najboljih svih vremena. U 67. minuti je Messi na asistenciju Mbappea izjednačio, a onda u 74. minuti penal "panenkom" pretvorio u gol za 3:2.

Treba također imati na umu da mu je Mbappe prepustio izvođenje penala, a Argentinac i u ovako važnom trenutku odlučio ipak spektakularno da pogodi s bijele tačke.