Šteta što je bio ofsajd

VAR poništio još jedno čarobno djelo neponovljivog Ibrahimovića

Endin Čaušević

Fudbaleri Milana igraju trenutno u gostima protiv Rome meč 11. kola Serije A.

Milan je u 26. minuti utakmice uspio da dođe do prednosti kada je sjajan pogodak iz slobodnog udarca zabio Zlatan Ibrahimovića.

Za sjajnog 40-godišnjeg napadača ovo je bio čak 400. ligaški pogodak u dosadašnjoj karijeri.

Ibra je u centru pažnje bio i u 50. minuti kada je zabio još jedan majstorski pogodak i utišao je ponovo Olimpico.

Međutim, nakon reakcije iz VAR sobe ovaj gol je poništen jer je Ibrahimović bio u ofsajdu.

No, samo dvije minute kasnije Ibrahimović je izborio penal, a siguran s bijele tačke bio je Kessie koji je pogodio za 2:0 i veliko slavlje navijača Milana koji se nalaze na Olimpicu.