Nikola Ćetković
Junak Zmajeva iz prvog poluvremena: Ne trebamo biti tužni zbog gola na kraju
Naša fudbalska reprezentacija rano jutros poražena je od SAD u prijateljskoj utakmici.
Susret u Los Angelesu završen je s minimalnih 1:0, a gol odluke je u 89. minuti postigao Bassett.
Od prve minute na golu Zmajeva stajao je golman Borca, Nikola Ćetković.
On je nakon meča govorio za zvaničnu stranicu N/FSBiH i istakao da je zadovoljan svojim nastupom.
"Ovo je nešto za šta mi sportisti živimo i drago mi je što sam debitovao za „A“ tim. Mogu biti i zadovoljan svojim nastupom, imao sam nekoliko dobrih odbrana. Nažalost, na kraju smo izgubili ali mislim da nismo razočarali. Igrali smo dobro daleko od kuće i ne trebamo biti tužni zbog gola na kraju", rekao je Ćetković.
Podsjetimo, Nikola je u prvom poluvremenu definitivno bio junak Zmajeva, kada je u 31. minuti iz neposredne blizine sjajno odbranio udarac glavom Jordana Morrisa i sačuvao svoju mrežu netaknutom.
Njega je na poluvremenu zamijenio Belmin Dizdarević, čuvar mreže FK Sarajevo.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Onda je shvatila da nije realno
Novak se odmara u Crnoj Gori, pa došla i slavna teniserka: “Željela sam ga za muža”
Kakve riječi teniske ikone
Vučić je čuo, Srbija je čula: Novak Đoković iz Londona poslao poruku za sva vremena!
Čeka nas dosta uzbuđenja