Nakon gola Tottenhamu

Fudbaler Chelseaja kao Benzema: Fotografi su uspjeli zabilježiti jezivu fotografiju

Admin Čaušević

Chelsea je možda i lakše od očekivanog uspio pobijediti Tottenam u prvom meču polufilana Carabao kupa.

Plavci su odigrali sjajan meč, iskoristili su slabu odbranu Pijetlova te su upisali komfornu pobjedu rezultatom 2:0.

Domaći su već nakon pet minuta igre uspjeli doći do vodstva kada je pogodio Kai Havertz koji je tom prilikom zadobio i nezgodnu povredu prsta.

Njemčaki ofanzivac je šutirao, nakon čega je naletio na nekoliko igrača Tottenhama te mu je tom prilikom stradao prst.

Fotografi su uspjeli i zabilježiti fotografiju koja izgleda pomalo jezivo jer se može vidjeti kako je Havertzu slomljen prst.

Thomas Tuchel je jednog od svojih najboljih igrača na poluvremenu ostavio u svačionici da se situacija s prostom ne bi pogoršala.

Sve ovo podsjeća na situaciju sa Karimom Benzemom koji je također prije nekoliko godina tokom susreta s Betisom slomio prst.

Od tada sjajni franucski napdač u svakom meču igra sa bandažom oko ruke te izbjegava operaciju kako bi sanirao problem. To će prema svemu sudeći uraditi nakon što završi karijeru.