Zukić će životni put nastaviti u Austriji, gdje je navodno pronašao posao, a i igrat će u jednom niželigašu.
Igman je potvrdio rastanak sa njim putem zvanične stranice.
“Seid Zukić više nije igrač FK Igman.
Seidu se zahvaljujemo na dosadašnjoj saradnji i učinku za FK Igman Konjic i želimo mu puno sreće i uspjeha u budućnosti!“, stoji u objavi drugoplasirane momčadi Prve lige FBiH.
Ovo je za sada jedini odlazak iz redova Igmana koji sa pripremama starta 17. januara.
Početkom februara izabanici Adnana Elezovića će put Međugorja, a dogovorene su prijateljske utakmice sa Mošćanicom, Radnikom, Zrinjskim...
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Priča nam Mario Ivanković
Salih, ugostitelj iz Njemačke je čovjek kojem BiH "duguje" Muharemovića i Mahmića! · Ekskluzivno
Nevjerovatni Kraljevi
Boooom iz Madrida: Real je krenuo po najveći transfer ikad, slučaj Olise ide u zaborav!
Dečko koji obećava
Giroud oduševljen nastupom Zmaja: "Kontrolisao je teren kao svoje igralište"
Omalovažavjuća poruka legendarnog golmana