Sve ćemo znati sutra
Edin Džeko bi ove sezone mogao ponovo u goste "svojoj" Romi
Edin Džeko mogao bi ove sezone ponovo na Olimpico protiv "svoje" Rome.
Četvrtog decembra prošle godine Inter je u okviru 16. kola Serije A gostovao kod Rome i slavio s 0:3, a Edin Džeko je postigao drugi gol za prvaka Italije.
Dijamant bi sada ponovo mogao u Rim protiv Rome i to u četvrtfinalu italijanskog Kupa.
Inter večeras na Giuseppe Meazzi u Milanu dočekuje Empoli u duelu osmine finala, dok Roma sutra igra protiv Leccea i ukoliko oba tima prođu dalje, sastat će se u narednoj fazi takmičenja.
Ranije su prolaz u četvrtfinale izborili Juventus, Fiorentina, Atalanta, Milan i Lazio, a danas je na rasporedu i duel između Sassuola i Cagliarija, a pobjednik tog duela igrat će protiv Juventusa.
Džeko je u dresu Intera ove sezone na 27 utakmica postigao 11 pogodaka i upisao šest asistencija, a zanimljivo da mu je gol protiv Rome za sada i posljednji.
Utakmica Inter - Empoli na rasporedu je večeras od 21 sat.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Oglasio se poznati reditelj
Samo se on čekao: Emir Kusturica donio istinu o Jokiću, a zatim napravio za Vučića neoprostiv potez
Rossonerima baš sada treba
Modrić čelnicima Milana preporučio svog prijatelja, odmah su krenuli po njega: "On je zvijer"
Navijači Zvezde bijesni na njega
Đoković nije jedini, Vučić iz Srbije otjerao i košarkaša Crvene zvezde: Zna se zašto ih je odbio!
Kakve riječi teniske ikone
Vučić je čuo, Srbija je čula: Novak Đoković iz Londona poslao poruku za sva vremena!
Nije se dugo čekalo na reakciju