Ponovo odigrao fantastičan meč
Urlik Džanana Muse pred meč pokazao je košarkašima Valencije da im se ne piše dobro
Košarkaši Breogana sinoć su na svom parketu pobijedili Valenciju sa 99:82, a ponovo je fantastičan meč odigrao Džanan Musa.
Breogan je uspio da dođe do nove pobjede i nastavi borbu za play-off, a domaći košarkaši su u fantastičnoj atmosferi pobijedili Valenciju i to lakše nego što se očekivalo.
Ponovo je fantastičan bio Musa koji je svoj tim vodio do desete pobjede u sezoni, te je meč završio sa 31 poenom, sedam asistencija i pet skokova. Musa je imao i rekordni broj indeksa valorizacije od 47.
Musa je za kratko vrijeme postao ljubimac navijača u Lugu, te ih je oduševio svojim igrama u dresu Breogana.
Koliko je Musa motivisan prije svake utakmice pokazao je i video pred početak sinoćnjeg meča. Spiker je najavio Musu, navijači su ga sjajno pozdravili, a njegov "urlik" pokazao je da je itekako motivisan i da se Valenciji ne piše dobro.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Simanić se osjeća izdanim
Srbija je večeras izdala i ponizila svog junaka: "Ja vama slavu i radost, vi meni žalost"
Rossonerima baš sada treba
Modrić čelnicima Milana preporučio svog prijatelja, odmah su krenuli po njega: "On je zvijer"
Ideja koja bi mogla na adresu UEFA-e
Kosovo i Bosna i Hercegovina dobili su najteži mogući udarac: "Te države ne postoje?"
Oglasio se legendarni fudbaler