Sjajno takmičenje
Drama u Lahtiju, dva takmičara podijelila pobjedu, promjena u vrhu Svjetskog kupa
Svjetski kup u ski-skokovima nastavljen je drugim individualnim takmičenjem u finskom Lahtiju.
Vidjeli smo dosta drame i uzbudljivo takmičenje, a na kraju su trijumf podijelili Ryoyu Kobayashi i Halvor Egner Granerud sa istim brojem bodova od 278.0.
Podijum je kompletirao Stefan Kraft, a do rezultata karijere četvrtim mjestom došao je Ulrich Wohlgenannt.
Karl Geiger je danas osovjio peto mjesto i izgubio lidersku poziciju u Svjetskom Kupu. Kobayashi je ponovo lider, sada ima 43 boda više od Geigera i do kraja sezone nas očekuje sjajna borba za Veliki kristalni globus.
Najbolji skijaši skakači današnjice sele u Norvešku, a na rasporedu je po jedno individualno takmičenje u Lillehameru i Oslu u okviru Norveške turneje.
Kompletne rezultate iz Lahrija pogledajte OVDJE.
Promo
Formula Kladionica
Uložila O, a osvojila 14.000 maraka
Đacima OŠ Sveti Sava stigla novčana donacija za obnovu učionice
Za novu školsku godinu: Donacija iz Mozzarta osnovcima u Trnovu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Portali već tragaju za Piksijevim nasljednikom
Srbija traži zamjenu za Piksija - Na listi želja Mourinho, ali i najveće trenersko ime iz BiH
Press konferencija Barcelone
Flick više nije mogao izdržati, zbog Yamala je bio iskren: "Tužan sam, ne znam šta drugo reći"
Na Marakani milioni, ali...
Turci objavili zaradu Crvene zvezde od prodaje Cherifa Ndiayea - Nije ono čemu su se nadali
Nevjerovatni stručnjak ne želi ići
Svetislav Pešić nakon poraza zaledio Srbiju: "Niko ne razmišlja šta će da..."
19-godišnjak pred sjajnim potpisom