Igman će biti domaćin na stadionu Željezničara
Na Grbavici će se igrati polufinale Kupa BiH · Saznajemo
Stadion Željezničara, Grbavica, bit će domaćin utakmice polufinala Kupa Bosne i Hercegovine.
Kako saznaje portal SportSport.ba, dom Željezničara bit će mjesto na kojem će Igman ugostiti svog rivala u utakmici polufinala Kupa.
Tim iz Konjica je na svom stadionu ugostio zvijezdu iz Gradačca u četvrtfinalu, ali njihov stadion ne ispunjava uslove za odigravanje polufinala, zbog čega su prisiljeni pronaći alternativu.
Prema našim informacijama, na korištenje će im biti ustupljena Grbavica, a trenutno jedna od najboljih ekipa iz Prve lige FBiH naknadno će saznati protiv koga će igrati mečeve polufinala.
To će biti odlučeno žrijebom, a podsjetimo da su u samoj završnici najmasovnijeg takmičenja u našoj zemlji ostali još Tuzla City, Sarajevo i Velež.
Postoji snažna veza između Igmana i Željezničara. Plavi imaju veliki broj navijača i simpatizera u Konjicu, tamo se posljednjih godina često pripremaju, a uostalom bivši igrač Željezničara Zajko Zeba je jedan od uposlenika Igmana, dok u ovom timu igra i dosta nekadašnjih omladinaca i prvotimaca Želje.
Sve u svemu, u Igmanu će svakako biti sretni što će jedan od svojih najvećih mečeva u historiji odigrati na najboljem terenu u BiH i na jednom od najljepših stadiona u regionu.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Danas je sve mnogo drugačije
Najteži potez karijere za Pešića, zvijezdu je zbog banane izbacio iz reprezentacije: "Krivo mi je"
Srbija sutra igra protiv Latvije
Piksi stao pred novinare u Rigi, jasniji nije mogao biti: "Daj Bože da ga više ne gledam do kraja"
Sve će znati iduće sedmice
Krpić i Komazec pred dolaskom u Slobodu? · Saznajemo
Press konferencija selektora Bosne i Hercegovine
Jasna poruka Barbareza pred Austriju: "Da razmišljam o bodu ne bih se bavio ovim poslom"
Nakon debakla na Eurobasketu i poraza od Finske