Stigle zabrinjavajuće vijesti
Ozbiljna briga u Veležu pred utakmicu decenije · Saznajemo
FK Velež 19. maja igra najvažniju utakmicu u periodu poslije agresije na BiH.
Proteklih nekoliko godina Velež je doživio naglu ekspanziju te se mostarski klub doveo u situaciju da se bori za trofej.
Prilika za osvajanje prvog trofeja u nezavisnoj BiH Mostarski Crveni će imati u finalu Kupa BiH kada će na Bilinom polju odmjeriti snage sa Sarajevom.
Do finalnog okrašaja u Zenici ostale je nešto manje od tri sedmice, a u taboru popularnih Rođenih su stigle poprilično zabrinjavajuće vijesti.
Kako SportSport.ba saznaje na jednom od posljednjih treninga povredu lože je obnovio Nermin Haskić i sada ga čeka pauza.
Prve prognoze govore da će Veležovo veliko zimsko pojačanje odmarati između 10 i 14 dana što znači da je njegov nastup u finalu Kupa pod velikim znakom pitanja.
Iskusni 32-godišnjak je do sada skupio 10 nastupa za Velež i postigao je četiri gola, od kojih su dva stigla u Kupu.
Povredu je zadobio protiv Slobode na Tušnju kada je napustio igru nakon 20-ak minuta, nakon određene pauze vratio se početkom sedmice protiv Posušja, međutim sada će ponovo morati na pauzu.
Inače, do finala Kupa Velež će igrati gradski derbi protiv Zrinjskog 10. maja pa je vrlo izgledno da će Haskić propustiti i taj susret.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Nevjerovatni stručnjak ne želi ići
Svetislav Pešić nakon poraza zaledio Srbiju: "Niko ne razmišlja šta će da..."
Forgač nokautirao Abea
Bivši borac pravio nered, a zatim se pojavio šef FNC-a - Šaka, nos, patos...
Nije sve tako sivo, ili ipak jest?