Fabinho pogodio

Ovo bi moglo koštati Villarreal finala: Greška koja će Rullija proganjati do kraja života

Eldar Ganibegović

Sjajnu revanš utakmicu polufinala Lige prvaka gledamo između Villarreala i Liverpoola.

Žuta podmornica je u prvom poluvremenu anulirala prednost Redsa iz prve utakmice i ukupan rezultat glasio je 2:2.

Liverpool je ofanzivnije ušao u drugo poluvrijeme i to im se isplatilo u 61. minuti.

Sjajno je Salah dodao loptu Fabinhu, Rulli je trznuo u desnu stranu, nije se stigao vratiti i to koristi Fabinho i pogađa za 2:1, odnosno ukupnih 2:3.

Lopta je golmanu Villarreala prošla između nogu i ako španski tim ne prođe u finale, ova će ga greška sigurno proganjati do kraja života.

Gol Brazilca pogledajte klikom OVDJE

U mađuvremenu, taman što smo objavili ovaj članak, Liverpool je izjednačio preko Diaza koji je ušao u 46. minuti i čini se da je to to - Liverpool je u finalu. I ovaj gol Rulli je primio između nogu, ali iz neposredne blizine.