Slavlje nije dugo trajalo

Barcelonino čudo od igrača: Ansu Fati ušao u igru i samo 60 sekundi kasnije zabio gol

Endin Čaušević

Betis i Barcelona igraju trenutno meč 35. kola španske La Lige.

U prvih sat vremena vidjeli smo nekoliko sjajnih prilika na obje strane, ali golova nije bilo.

I onda je Xavi u 75. minuti odlučio da napravi izjjenu. Na teren je poslao Ansua Fatija koji se nedavno oporavio od povrede i to je bio pravi potez.

Samo minutu kasnije Barca je povela sa 1:0 kada je Fati sjajno pogodio sa vrha kaznenog prostora.

Potražite više informacija na temu La Liga:

Međutim, slavlje gostiju nije dugo trajalo jer je tri mnute kasnije Bartra uspio da izjednači na 1:1.